Lana Franković, vanjska igračica Podravke Vegete i reprezentacije // Fotdo Ivo Čičin-MašanskerU 4. kolu 1. HRL Podravka Vegeta gostuje u Dugom Selu kod novog člana Prve lige Dugog Sela 55. Utakmica Dugo Selo 55 – Podravka Vegeta igra se u Gradskoj sportskoj dvorani u Dugom Selu, Ul. Đure Dubenika 2, u petak, 2. listopada 2015. s početkom u 19,30 sati.

Utakmicu sude Marko Duspara i Hrvoje Rogić, a nadzornik HRS-a je Vladimir Peković iz Varaždina.

Nakon 4. kola na u nedjelju 4. listopada okupit će se hrvatska reprezentacija. Izbornik Goran Mrđen imat će reprezentativke na raspolaganju do 12. listopada i u tom razdoblju odigrati dvije kvalifikacijske utakmice za odlazak na Europsko prvenstvo: u srijedu 7. listopada u Umagu sa Slovenijom i u subotu 10. listopada u Skoplju s Makedonijom.

U reprezentaciji Hrvatske osam je igračica Podravke Vegete.

Podravka Vegeta, pak, nakon reprezentacije u četvrtak 15. listopada igra u Koprivnici utakmicu 5. kola 1. HRL s Kokom, a u nedjelju 18. listopada utakmicu 1. kola B grupe Lige prvakinja u Mađarskoj u Dabasu s mađarskim prvakinjama FTC-om.