Marta Žderić na prijateljskoj utakmici s Vardarom u Koprivnici // Foto: Mirko Lukavski - Glas PodravineIgračice i stručni stožer Podravke Vegete u četvrtak su otputovali u Makedoniju, gdje će u tri dana odigrati dvije utakmice Regionalne lige rukometašica.

U petak 15. veljače s početkom u 18 sati u Skoplju se igra utakmica 7. kola s Vardarom SCBT, a u nedjelju 17. veljače koprivnička ekipa sastat će se s Metalurgom (početak u 17 sati).

– Regionalna liga nam je dobra priprema za hrvatsko prvenstvo i Kup. Čekaju nas dvije teške utakmice, ali pružit ćemo maksimum da ostvarimo što bolje rezultate – rekao je trener Podravke Vegete Neven Hrupec.

Ni na ovoj utakmici neće nastupiti vanjske igračice Sanja Damnjanović i Miranda Tatari, koje su u fazi oporavka. Priključenje Damnjanović treninzima očekuje se krajem mjeseca.