Podravka Vegeti će se u novoj sezoni priključiti i kružna napadačica Iryna Stelmakh. Ukrajinska reprezentativka je visoka 192 cm i u aktualnoj sezoni nastupa za Astrakhanochku s kojom igra europsku ligu.

Svoje rukometne početke bilježi u ukrajinskom klubu HC Galychanka Lviv u kojem je provela osam godina te igrala dva puta polufinale Challenge Kupa. Potom je napravila novi korak u karijeri i odlazi u bjeloruski Gomel gdje je provela jednu sezonu 2019/2020 i nakon toga se priključila ruskoj Astrakhanochki .

Od dostignuća istaknut ćemo osvajanje brončane medalje u Kupu Rusije 2020., te osvajanje bjeloruskog prvenstva i Kupa u istoj sezoni.

Od 2015.-2019. godine osvojila je četiri prvenstvena naslova s ukrajinskim klubom Galychanka Lviv s u kojem je provela najveći dio svoje rukometne karijere.

Foto: Facebook/EHF