Odlično otvorena utakmica za Krim Mercator koji je nametnuo svoju igru u prvim minutama. U 10. minuti Krim Mercator ima prednost od +2, a rezultat je 3:5. U redovima Bregarove ekipe sjajna pokretljivost u obrani, a mađarskoj je ekipi imala što reći i Jovana Risović na vratima. Do 13. minute iskontrirale su Krimovke dva puta zaredom iskusnu mađarsku ekipu i rezultat je 4:8 za Krim. Označilo je to i uzbunu u redovima FTC-a pa je trener pokušao primiriti ekipu minutom odmora. Sredinom poluvremena Krim ima uvjerljivu prednost od +5. Nastavljaju dizati prednos Slovenke pa 10 minuta prije kraja prvog dijela na semaforu stoji velikih +8. Mađarska je ekipa probala skupiti glave i u zadnjih 10 minuta uspijevaju doći na pet pogodaka zaostatka. Nedovoljno za dobro raspoloženi Krim koji na odmor odlazi s +6 i rezultatom 11:17. 

I u drugom dijelu držale su Krimovke ritam i kažnjavale baš sve pogreške iskusne mađarske ekipe koja danas nije pokazala svoje najbolje izdanje pa je uz nizanje tehničkih pogrešaka imala i dosta nerealiziranih šuteva pored i iznad gola. Nema se što puno za dodati osim da je u današnjem ogledu ova dva jaka kluba Krim Mercator održao lijepo predavanje iskusnoj mađarskoj ekipi i na kraju slavio 24:32.

Sljedeći ogled koji je na rasporedu je onaj između Podravka Vegete i Siofoka KC. Utakmica je na rasporedu u 20.00 sati.

Foto: Ivan Brkić