Podravka Lino // Foto Ivo Čičin-MašanskerPočinje natjecanje u 2. HRL sjever za žene. U 1. kolu Podravka Lino ugošćuje ekipu Vukovara. Utakmica će se odigrati u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Koprivnici u srijedu 30. rujna 2015. s početkom u 19,30 sati.

Sude Lea Kovač i Anamarija Ogrizek (obje iz Osijeka). Nadzornik HRS-a je Dejan Plentaj iz Bjelovara.

U 2. HRL sjever nastupa samo osam ekipa: Podravka Lino, Vukovar, TVIN Virovitica, Darda, Pitomača, Đurđevac, KTC i Brod. U svakom kolu dvije su ekipe slobodne.

Preostale dvije utakmice 1. kola igraju se 3. listopada 2015.: TVIN Virovitica – Darda i Pitomača – Đurđevac.

Podravka Lino u svom sastavu ima i pet igračica Podravke Vegete prijavljenih za Ligu prvakinja (Mrđen, Karlovčan, Papac, L. Šenvald, Horvat), a na listi Podravke Lino još je 18 igračica, od kojih je 11 rođenih 2000. i 2001. godine i mlađeg kadetskog su uzrasta (Vrabec, Borac, Petričević, Sikavica, Kolar, T. Petika, Brkić, Kokša, Franušić, Popović i Šestak), a preostalih sedam su: Šafar, Kosnica, Hmelina, Alvir, Franjkić, Mikulčić i Pavlović.

Ulaz na utakmicu je besplatan.