Rukometašice Podravka Vegete u srijedu s početkom u 18.00 sati dočekuju Bjelovar na domaćem terenu u okviru 6. kola 1. HRL za žene. Utakmicu će suditi Vedrana Kolarek i Kristina Majpruz, a delagat HRS-a će biti Miljenko Komerički. Utakmicu su najavili trener Antonio Pranjić i igračica Lea Franušić.

Iako i dalje imamo zdravstvenih problema i nismo kompletni nakon povratka iz Francuske. Sutra ćemo u utakmicu ući maksimalno ozbiljno. Želimo ispraviti pogreške koje su nam se događale te čvrstom obranom i organiziranim napadom doći do nova dva boda – rekao je trener Antonio Pranjić. 

Čeka nas utakmica 6. kola protiv Bjelovara. Treniramo i pripremamo se paralelno i za Ligu prvakinja koja nas čeka za vikend na domaćem terenu. Atmosfera u ekipi je dobra. Moramo biti fokusirani i biti ekipa na terenu svih 60 minuta – rekla je Lea Franušić.