Rukometašice Podravka Vegete sutra na domaćem terenu igraju 10. kolo 1. HRL za žene protiv ekipe Koke iz Varaždina. Utakmica je na rasporedu u 18 sati u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica. Sudački par u utakmici bit će Marko Duspara i Hrvoje Rogić iz Velike Gorice. Delegat HRS-a bit će Anto Josić. Dvorana je i dalje zatvorena za gledatelje sukladno epidemiološkim mjerama. Uoči još jednog prvenstvenog ogleda za klupske je stranice svoj komentar dala Nikolina Zadravec.

”Očekujem jednu dobru utakmicu, Koka je ekipa koja se bori svih 60 minuta. Imamo dobru atmosferu u ekipi i želimo ući maksimalno i u ovu utakmicu. Uvijek nastojimo i popraviti greške iz prijašnjih ogleda, a tu posebno mislim da moramo biti još agresivnije u obrani kako bi postigle što više lakih golova iz kontri i polukontri”, rekla je Zadravec.