Podravka Vegeta pobjednica kupa 2011. u Samoboru // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrOsam ekipa u srijedu (28. ožujka) u jednoj će utakmici pokušati pobjedom doći u završnicu hrvatskog rukometnog kupa za žene, što se igra 21. (polufinale) i 22. travnja (finale) u Đurđevcu. Podravka Vegeta igra u koprivničkoj gimnazijskoj dvorani, s početkom u 18 sati sa ekipom Sesvete Agroproteinkom, s kojom se sastala u finalu kupa prošle godine i pobijedila 39:24. Sudi sudački par Lukić-Stipanović, nadzornik Obradović.

U ostalim parovima u 19 sati sastaju se (peti puta ove sezone) Zelina i Lokomotiva. Zelina je u Challenge kupu iznenadila u prvoj utakmici Lokomotivu i pobijedila. Motiv Zeline je velik, jer neće, uđe li u finale, odustati od Kupa kupova, kao naš finalista prošle sezone, a sigurno neće ni Lokomotiva, jer su obje ekipe malo okusile europska natjecanja (Lokomotiva je još i u polufinalu Challenge kupa) i znaju da je izrastanje moguće samo ako se igra s ravnima sebi ili jačim. To će sigurno biti najzanimljiviji susret četvrtzavršnice.

U Pločama se sastaju Dalmatinka i Trešnjevka, a u Centru Zamet u Rijeci igraju Zamet i Arena.