PrvakinjeU srijedu 23. svibnja u 18 sati u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića u Koprivnici Podravka Vegeta i Split 2010 igraju utakmicu 26. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene. Podravka Vegeta osigurala je naslov prvakinja i kolo prije kraja ima tri boda više od druge ekipe hrvatskog prvenstva Lokomotive Zagreb. Zlatne medalje bit će izvješene oko vratova koprivničkih djevojaka. Prvo mjesto je automatski put prema europskim natjecanjima.

Suci utakmice bit će Igor Hunjadi i Marijo Zečević iz Zagreba, a nadzornik HRS-a Željko Živec iz Sesveta.

Ulaz je besplatan. Dođite i pozdravite prvakinje države!

Ali ne samo to!

Ovo će ujedno biti oproštajna utakmica za igračice koje odlaze u druge sredine. To su Ivana Dežić, Ivana Kapitanović, Dora Krsnik, Marijeta Vidak i Ana Toth. One su članice kluba do 30. lipnja.

Zaslužile su da ih ispratite pljeskom. Hvala im na doprinosu u igri i razvoju žesnkog rukometa u Koprivnici i Hrvatskoj.