Podravkine kadetkinje 1998., druge u HrvatskojDogovor o suradnji, uglavljen sredinom ožujka između RK Podravke i Nagyatáda iz Mađarske, provodi se. U utorak 15. svibnja u Koprivnici gostuju dvije kadetske ekipe sjevernih susjeda. U 17 sati na rasporedu je utakmica Podravke 3 (kadetkinje 1998.)i Nagyatáda, a u 19 sati igraju Podravka Lino i njene vršnjakinje (kadetkinje 1996.) iz Nagyatáda.

Ranije je dogovorena suradnja u kategoriji djevojčica i nižih starosnih kategorija, koja bi se očitovala međusobnim posjetama, utakmicama, turnirima. Nagyatád ima i žensku i mušku ekipu (muška ekipa sudjelovala je i na Memorijalnom turniru Goran Vrbošić-Vrba), i dobre veze u mlađim kategorijama s jakim mađarskim rukometnim školama u Győru i ostalim mađarskim centrima. Tako će s vremenom postojati mogućnost odlaska na turnire ili utakmice i u te sredina, kao i uzvrati.