Rajka Brkić // arhivaU Zagrebu, u bolnici, nakon teške bolesti umrla je Rajka Brkić (57). Rajka Brkić nakon dolaska iz Virovitice igrala je tri sezone rukomet u koprivničkoj Podravki. U sezoni 1980/81. u 1. saveznoj ligi trenirao ju je prof. Vilim Tičić, u sezoni 1981/82., također u 1. saveznoj ligi, trener je bio prof. Mato Matijević, kao i u sezoni 1982/83. kada je Podravka igrala u tadašnjoj 1. B ligi.

Za RK Podravku odigrala je 63 utakmice i zabila 72 gola.

Nakon prestanka bavljenja aktivnim rukometom bavila se intenzivno kuglanjem i nastupala za Kuglački klub Podravka.

Rajka Brkić // arhiva

No, rukomet nije sasvim napustila, pa je igrala s veterankama na Kupu veteranki u Umagu, gdje je nastupila u četiri kupa i dala 19 golova u vremenu do 1988. godine. Dobra dio radnog vijeka provela je u Podravki.

Sprovod Rajke Brkić bit će početkom drugog tjedna.

Hvala joj za sve što je dala koprivničkom sportu.