Posjet Tratinčica // Foto Ljerka VreskUoči blagdana naše male sugrađanke i sugrađani iz skupine Medenjaci Dječjeg vrtića Tratinčica predvođene tetama Sandrom Oreški i Jasnom Klačinski posjetili su Rukometni klub Podravka s.d.d. gdje su trenirale i družile se s igračicama Podravke Vegete.

Posjet Tratinčica // Foto Ljerka VreskUz rad na terenu mala vedra skupina razgledala je i VIP salon s mnogobrojnim peharima, a za stolom se našlo i nešto grickalica i sokova.

Posjet Tratinčica // Foto Ljerka VreskNeke od djevojčica i neki od dječaka već posjećuju utakmice naše prve ekipe, a nakon stvorenih novih poznanstava vjerojatno će nagovoriti mame i tate na češće posjete.

Posjet Tratinčica // Foto Ljerka VreskPosjet Tratinčica // Foto Ljerka VreskPosjet Tratinčica // Foto Ljerka VreskPosjet Tratinčica // Foto Ljerka VreskPosjet Tratinčica // Foto Ljerka VreskPosjet Tratinčica // Foto Ljerka Vresk