Lino-web-2015-2016TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika

U već ionako dobrano popunjen kalendar natjecanja, ovu srijedu ubačena je utakmica Županijskog kupa koju smo odigrali u Đurđevcu protiv ekipe Kalinovca i prema očekivanju slavili pobjedom 14:37, poluvrijeme 6:15. i plasirali se u finale.

Utakmica protiv Kalinovca cijelim svojim tokom bila je jednosmjerna ulica. Uz konstantne rotacije u našem sastavu kontinuirano smo povećavali razliku iz minute u minutu. Sve igračice dobile su zadovoljavajuću minutažu u kojoj su imale prilike pokazati sve što znaju. Naša apsolutna dominacija tijekom cijele utakmice okrunjena je na kraju zasluženom visokom pobjedom.

POLUZAVRŠNICA ŽUPANIJSKOG KUPA

KALINOVAC – PODRAVKA LINO 14:37 (6:15)

ĐURĐEVAC – Sportska dvorana Strukovne škole. Gledatelja 100. Suci: Dalibor Blesić i Marko Presek (Koprivnica).

KALINOVAC: Kovačić; A. Dautanec, Rončević, M. Kožar 5, T. Dautanec, Lugarov, Erdec 2, I. Kožar 1, Gorički, Belobrk 1, Račan 5.TRENERICA: Ivančica Sabolić

PODRAVKA LINO: Kosnica, Borac, Krstanović; Kokša 2, Brkić 2(1), L. Šenvald 3, Petričević 3, Franušić 7, T. Petika 12(3), Alvir, Kolar 2, Pavlović 3, Mikulčić, Sikavica 2, Delić, Bogdan 1. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Kalinovac 4(2), Podravka Lino 4(4).

ISKLJUČENJA: Kalinovac 4 minute (Erdec, I. Kožar), Podravka Lino 2 minute (Petričević).