Drugog dana turnira, koji se održava u Međimurju, naše mlade rukometašice odigrale su ukupno četiri utakmice te su upisale tri pobjede i jedan remi.
Podravka U15, pod vodstvom trenera Pranjića, danas je pobijedila Koku i MHK Bytča (SLK). Trenutno su naše cure neporažene na turniru i vodeće u skupini B te ih sutra očekuju zadnje dvije utakmice skupine gdje će se boriti za prve dvije pozicije koje vode u polufinale.
Podravka U13, pod vodstvom trenerice Petike, danas je odigrala posljednje dvije utakmice u skupini te su upisale po pobjedu i remi. U prvoj utakmici dana pobijedile su Lokomotivu 2, a u drugoj utakmici odigrale su izjednačeno protiv ekipe Szentgotthardi KK (HUN). Završile su skupinu C na drugom mjestu i sutra ujutro ih očekuje utakmica četvrtfinala.
Sve informacije oko rasporeda i satnice možete pronaći na aplikaciji “pozoj”.
Pozoj U15:
Podravka – Koka 23:15
MHK Bytča(SLK) – Podravka 21:22
Pozoj U13:
Podravka – Lokomotiva 2 14:11
Szentgotthardi KK (HUN) – Podravka 15:15