Dječji tjedan zaključili smo i trećom animacijom u OŠ Đuro Ester koju provodimo u sklopu projekta Mini rukomet u osnovnim školama, a u suradnji s Gradom Koprivnica te osnovnim školama ”Podolice” i ”Đuro Ester”. Ponovno smo se dobro zabavili, igrali i družili s djevojčicama i dječacima koji pohađaju prvi razred. U ovim animacijama su cijelo vrijeme sudjelovali i rukometaši i treneri RK Koprivnica. Djeca su dobila letke gdje se nalazi kontakt trenerice kojoj se moraju javiti te se nakon toga priključiti treninzima koji se provode u dvije spomenute škole. Bez obzira što su treninzi samo u dvije navedene škole iz projekta, djeca iz OŠ Braća Radić te Antun Nemčić Gostovinski također mogu doći na ovu besplatnu aktivnost. Ovog puta na animaciji su sudjelovale naše mlade igračice Antea Marijanović, Lucija Marijanović, Ena Cvelber i Tara Đelekovčan. U animacijskom su timu bili i trenerica Snježana Petika te trener Antonio Pranjić, a aktivnostima se priključila i direktorica Rukometnog kluba Podravka s.d.d. Vlatka Mihoci te naravno ravnateljica škole Sanja Prelogović. Posljednja škola koju ćemo posjetiti je OŠ Podolice čime ćemo završiti animacijske aktivnosti za ovu sezonu.
#doksrcekucaPodravka