Priključite svoju djecu ovom besplatnom projektu
Posljednja animacija u gradskim školama odrađena je u OŠ Podolice koja je jedna od sudionica projekta ”Mini rukomet u osnovnim školama” gdje smo odradili još jednu animaciju za djecu kojom ih želimo pozvati da se priključe ovoj besplatnoj aktivnosti i radu s našim trenerima. Ponovno smo im pripremili zabavne poligone na kojima su imali prilike sudjelovati i testirati svoju spretnost, brzinu i preciznost. Bilo je jako zabavno uz puno smijeha i sportskog duha te naravno dječje razigranosti. Veselimo se svim novim članovima jer na ovu aktivnost upisujemo i djevojčice i dječake. Djevojčice kasnije svoj put mogu nastaviti u mlađim selekcijama RK Podravke, a dječaci u RK Koprivnici no u prvoj će godini svi trenirati zajedno i to SD Vinko Zember i u dvorani OŠ Podolice. Detalji o upisima su i u ovoj objavi gdje možete pronaći letak s potrebnim informacijama. Danas su u animaciji sudjelovale naše igračice druge ekipe Katja Napan, Vanessa Lengelić i Nika Galinec te treneri Antonio Pranjić i Đurđica Zečević. Vidimo se na rukometu!
Foto: R. Mihalec/RK Podravka