Rukometni klub Podravka Vegeta ovim putem obavještava sve navijače, pratitelje i simpatizere kluba kako će se nadolazeća utakmica DELO EHF Lige prvakinja protiv crnogorske Budućnosti igrati bez gledatelja.

Utakmica se igra u nedjelju u 16 sati u sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović. Gledateljima pristup u dvoranu neće biti dopušten zbog trenutne epidemiološke situacije, no zato će se utakmica moći pratiti u TV prijenosu. Naknadno ćemo vas obavijestiti na kojem će točno kanalu biti prijenos.

Podsjetimo, RK Podravka Vegeta u nalazi se u grupi B s još sedam drugih ekipa, to su SCM Ramnicu Valcea, Györi Audi ETO KC, BV Borussia 09 Dortmund, CSKA, Brest Bretagne Handball, Odense Håndbold i Budućnost. Već idućeg vikenda na rasporedu je nova utakmica DELO EHF Lige prvakinja, a RK Podravka Vegeta putuje u Mađarsku kod momčadi Györi Audi ETO KC.