Podravka 2 Lino je danas odigrala utakmicu 9. kola 2. HRL Sjever na gostujućem terenu protiv ekipe 1234 Virovitica. Naše Linice kontrolirale su susret svih 60 minuta te su došle do uvjerljive pobjede rezultatom 23:33.

U našim redovima najefikasnije su bile Gabriela Domović s 13, Tena Jurlina s 5 te Magdalena Rumek, Ana Javorić i Jana Miklić s 3 pogotka. Fenomenalnu izvedbu na vratima danas je imala Nika Galinec koja je skupila 20 obrana. Podravka 2 Lino se trenutno nalazi na drugom mjestu 2. HRL Sjever s 14 osvojenih bodova, 3 boda manje od vodećeg Đurđevca.

Vidjela se danas velika borbenost i zajedništvo svih 60 minuta. U napadu se, uz vrlo dobru organizaciju, većinom sve odlučivalo na vanjskim pozicijama. Obrana nam je bila agresivna i pokretljiva te je, uz odličnu Gabrielu u oba pravca i sjajnu Niku na vratima, bila ključ pobjede u današnjoj utakmici. Iako su se danas njih dvije najviše istaknule golovima i obranama, želim pohvaliti sve igračice na prikazanoj igri. Sve su svoju minutažu iskoristile na najbolji mogući način te im čestitam na uvjerljivoj pobjedi – rekao je trener Antonio Pranjić.

1234 Virovitica – Podravka 2 Lino 23:33 (10:15)

Igrale su:
Galinec (20), Horvat; Milivojević, Jakupanec 1, Domović 13(5), Horvat ml. 2, Cvelber 2, Miklić 3, Zvonar, Jurlina 5, Javorić 3(2), Hajdinjak 1, Rumek 3, Gregurić. Trener: Antonio Pranjić