Koka-Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerKoka – Podravka Vegeta 19:25 (9:12). U prvom poluvremenu Koka se u početku ravnopravno nosila s Koprivničankama, bez obzira što je Podravka Vegeta bila u stalnom vodstvu (osim 1:0). Recimo, na 1:2 Podravka je došla tek u 9. minuti susreta. Vidak je rješavala dileme oko eventualnog približavanja Koke, a pred kraj 1. poluvremena zaredali su golovi Nemaškalo. Time je anuliran slab dan Kapitanović (usprkos četiri obrane). Na drugoj strani Janja Golubić obranila je pet lopti, od čega i sedmerac i dva zicera. I tu su razlozi maloj razlici, 9:12.

Koka-Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerDrugo poluvrijeme razlikovalo se u početku utoliko što je napravljena malo veća razlika, 4-5. Nemaškalo i Vidak nastavile su seriju. Milenković od 40. minute donijela je s tri uzastopne obrane više sigurnosti u napadu, pa je u 46. minuti bilo 13:19, šest razlike. Koka se nije predavala, cure su igrale hrabro predvođene odličnom Golubić na golu. Vrlo efikasna bila je Nikolina Zadravec, s učinkom 8(6).

U 53. minuti već je bilo sedam razlike, 16:23 i do kraja je razlika manje-više ostala, Podravka Vegeta je pobijedila 19:25. Efikasna Nemaškalo 8(2), pa Vidak (6) i Krsnik (4).

Ostali rezultati do 18 sati: Zamet – Split 40:27, Trešnjevka – Đakovo 24:20.

U 19. kolu Podravka Vegeta u petak u 18 sati 4. ožujka dočekuje Trešnjevku.

Koka-Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 18. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

KOKA – PODRAVKA VEGETA 19:25 (9:12)

VARAŽDIN – Gradska sportska dvorana Arena. Gledatelja: 150. Suci: Igor Hunjadi i Martio Zečević (obojica Zagreb). Nadzonrik HRS-a: Dean Prpić (Zagreb).

KOKA: Dominić (2+0), Golubić (12+1); Jalušić 1, Varšić, Vrček 1, Domjan 1, Babić, Furjan 4, Vujević, Balajić, Tomić 4, Zadravec 8(6). TRENER: Vladimir Canjuga.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović (5+0), Milenković (5+0); Nikšić, Dežić 2, Karlovčan, S. Šenvald, Krsnik 4, Milošević 1, Džono 2, Nemaškalo 8(2), I. Mrđen, Papac, Dragišić 2 , Vidak 6, Franković. TRENER: Goran Mrđen,

SEDMERCI: Koka 6(6), Podravka Vegeta 3(2).

ISKLJUČENJA: Koka 6 minuta (Jalušić, Vrček, Babić), Podravka Vegeta 6 minuta (Dragišić 2+2, Milošević 2).

IGRAČICA UTAKMICE: Ekatarina Nemaškalo (Podravka Vegeta).Koka-Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-Mašansker