Imali smo prilike u posljednja dva dana vidjeti kako je jedno malo nevino biće, preslatka djevojčica Mila pokrenula lavinu emocija u cijeloj Hrvatskoj, ali izvan granica naše zemlje. Izuzetno nam je drago što je obitelj Rončević sve bliže prikupljenom iznosu i još jednom pozivamo sve naše navijače, prijatelje rukometa, pratitelje i ljude dobre volje da budemo jedno za ovog malog anđela. Mila je morala prerano spoznati riječ borba, a mi joj zajednički možemo pomoći da svoju prvu veliku bitku i dobije. Na dobrom smo putu i ovih dana cijela zemlja diše kao jedno, a prognoze za Milino liječenje su dobre. Akciji se još uvijek možete pridružiti putem Zaklade Nore Šitum, računa Marina Rončevića, a na stranici Life For Mila možete pratiti i ažurirane podatke o prikupljenim donacijama. Veliko hvala svima koji su se pridružili akciji i koji će se tek pridružiti i idemo slati pozitivne emocije ovoj maloj ljepotici da pobijedi.