Podravkine klinceze se igraju // Foto Robert ŠoštarićZadnjeg dana zimskih praznika ekipa Podravka 5 odigrala je u Virovitici 3. kolo Lige super mini rukometa (djevojčice rođene 2002. godine i mlađe). Nakon dugih praznika djevojčice su jedva dočekale ponovno okupljanje, nove utakmice i  nova druženja s ostalim djevojčicama iz regije.

U obilju promašenih zicera, odličnih obrana golmana, lijepih poteza, puno golova i nadasve jako veseloj atmosferi od početka do kraja, djevojčice su postigle ove rezultate:

PODRAVKA 1 (4 pobjede i poraz): Podravka 1 – Podravka 2 – 10:3, Podravka 1 – ŠR Popovača 12:4, ŽRK Ivanić 1 – Podravka 1 – 8:14, Podravka 1 – ŽRK Ivanić 2 – 12:7, ŠR Garešnica – Podravka 1 – 14:8.

PODRAVKA 2 (pobjeda i 4 poraza): Podravka 1 – Podravka 2 – 10:3, Podravka 2 – ŽRK TVIN Trgocentar 6:4, ŠR Popovača – Podravka 2 – 7:3, Podravka 2 – ŽRK Ivanić 1 – 9:10, ŽRK Ivanić 2 – Podravka 2 – 9:4.

Sastavi Podravkinih djevojčica:

PODRAVKA 1: Petra Behin, Magdalena Lončarić; Patricia Firšt, Vita Domijan, Lora Ružić, Hannah Vuljak, Anja Matovina, Sara Baltić, Vanja Bošnjak, Lucija Jakupek, Patricija Cirkvenec, Marija Markota, Dajana Ranilović, Dora Orošić, Lucija Fajdić, Ela Bebek, Sara Sraček, Ivona Begić.

PODRAVKA 2: Marsela Nemec, Rita Rea Pavić, Leonarda Sermek, Ena Šokec, Lana Zagorščak, Mia Zagrajski, Marta Banek, Lana Ramljak, Lana Antolić, Ivana Perika, Mia Tehtrle, Antonia Pleić, Lea Hrupec, Maja Hudinčec, Patricia Kralj, Doroteja Loparić.

Trener djevojčica: Goran Rihtrarić.