Jovana Risović, vratarka Podravka Vegete koja je u europskim utakmicama sezone koja je iza nas, ali i u novim izazovima sjajno čuvala vrata Podravka Vegete uz jednako tako kvalitetnu ekipu bez koje ništa ne bi bilo lako produžila je svoju vjernost klubu. Podsjetimo, Jovana koju publika već sada dobro zna i po njezinom nadimku Zmajče, je u natrofejniji ženski rukometni klub stigla u srpnju prošle godine iz mađarskog Kecskemeta i odmah se uklopila u naš mali grad i novu ekipu. Već u prvom razgovoru s njom za naše stranice moglo se osjetiti njezino veliko zadovoljstvo klubom u koji je stigla, načinom na koji su ju cure u klubu prihvatile, ali i ljudi u gradu. Osim domaće lige koja je podijeljena između tri vratarke, Jovana iza sebe ima i 14 europskih utakmica s prosjekom od 15 obrana po utakmici, uključujući i kvalifikacije, a nekoliko je puta proglašavana igračicom utakmice. Zadovoljstvo njezinim radom i učinkom iskazali su i iz kluba pa su potpisivanju ugovora prisustvovale direktorica Božica Palčić i sportska direktorica Miranda Tatari Šimunović. Potpisivanje je završeno i jednom zajedničkom nasmijanom fotografijom, a kontinuitet dobrih igara i još više dobrih emocija neka našu Jovanu prate i u nastavku sezone.