S utakmice Regionalne lige Podravka Vegeta - Krim // Foto Ivo Čičin-MašanskerIz ureda Ženske regionalne rukometne lige WRHL na adrese klubova stigao je dopis, kojim se utvrđuje konačni redosljed lige, bez odigranog šestog kruga.

Obaviještamo vas da se suglasno razgovorima s predstavnicima klubova i uz njihovu saglasnost Final 4 WRHL neće odigrati zbog nedostatka termina.

Poredak WRHL u natjecteljskoj godini 2014/2015:

1. ŽRK BUDUĆNOST
2. ŽRK DANILOVGRAD
3. RK PODRAVKA VEGETA
4. RK KRIM MERCATOR
5. ŽRK METALURG SKOPJE

S poštovanjem,

Komesar WRHL

Samo Kuzma

Direktor WRHL

Predrag Bošković

Peti i zadnji krug odigran je u veljači u Ljubljani, a 6. krug trebao se igrati u Crnoj Gori (Budućnost, Danilovgrad i Podravka Vegeta) kao i Final Four. No, zgusnuti kalendar (državna prvenstva i kupovi) nije mogao osloboditi niti jedan dan, a kamoli tjedan dana boravka u Crnoj Gori, pa je odluka pravedna. Ni poredak se ne bi bitno promijenio, jedino je Podravka Vegeta računala na finale s Budućnosti. No, ovako će se reprezentativke u svim klubovima sačuvati od mogućih ozljeda uoči okupljanja reprezentacija i europskih nastupa.