Bogat rukometni vikend je pred nama za mlađe kategorije Podravkine škole rukometa. Ovog vikenda igraju naše mlade nade na domaćem terenu u subotu 19.3 s početkom u 11.00 sati. U ŠSD Josip Samaržija-Bepo je na rasporedu 5. kolo 1.HRL U-14, skupine A, a naše će se rukometašice susresti s ekipama Radnika i Đurđevca i to prema navedenom rasporedu.

  1. 11.00 sati Radnik-Podravka 2
  2. 12.15 sati Đurđevac-Podravka 1
  3. 13.30 Podravka 1-Radnik 
  4. 14.45 Podravka 2- Đurđevac

Sve utakmice će se odigravati u ŠSD Josip Samaržija-Bepo.

Trener Nenad Smiljanec i 2. ekipa Podravke 2 Lino će na gostovanje u Osijek gdje ih očekuje utakmica 17. kola 2.HRL Sjever s domaćinom iz Osijeka, Olimpijom, s početkom u 18.00 sati. Utakmica se igra u Športskoj dvorani Zrinjevac.

U nedjelju 20. ožujka je na rasporedu 6. kolo 1.HRL U-16, skupine B u Virovitici, a podravkašice igraju utakmice s Dardom i Đakovom u Dvorani Tehničke škole u Virovitici.

  1. 11.00 sati Darda-Podravka
  2. 14.45 sati Podravka-Đakovo 

Svim našim rukometašicama i trenerima želimo puno sreće u njihovim utakmicama. Uz jednu napomenu vezano uz ublažavanje mjera zbog kojih se sada na koprivničkim tribinama mogu priključiti navijači koji nemaju EU digitalne covid potvrde. Maske su i dalje obavezne.

Sportska natjecanja sada su moguća uz prisustvo gledatelja bez EU digitalnih covid-potvrda, ali uz ograničenje popunjenosti tribine na 50%. S obzirom da se za domaće utakmice koristi pokretna tribina sada na utakmicama može prisustvovati do 500 gledatelja.