Umag, zagrijavanje djevojčica // Foto Goran RihtarićOd jučer (četvrtak) igra se Završnica prvenstva Hrvatske za mlađe djevojčice, one rođene 2004. i kasnije. Podravkine djevojčice, svrstane u A grupu, na pragu su ulaska u četvrtfinale. Naime, ostvarile su dvije pobjede: jučer nad Sesvetama 12:7 (5:1), dok je iz iste grupe utakmica Trogirka – Belišće završila 21:11 (5:8). Danas ujutro mlade Koprivničanke svladale su Trogirku 14: 13 (4:8).

Utakmica izmeađu Sesveta i Belišća danas prije podne završila je pobjedom Sesveta 14:9 (5:3). Podravka vodi sa 4 boda, druga je Trogirka sa 2, treće Sesvete 2, a četvrto Belišće bez bodova. Poslije podne u 17,45 igra se utakmica Belišće – Podravka i utakmica Trogirka – Sesvete, a u subotu u 11 sati slijedi razigravanje po sustavu A1 – B2 i A2 – B1. Konkurentice našim djevojčicama mogu biti, prema sadašnjem stanju na tablici B grupe, Split 2010 ili Dugo Selo 55.

Čestitke našim djevojčicama. One su: Ana Smolak, Patricija Jagustin, Lana Strugar, Ema Đuranek, Nika Dedi, Rea Posavec, Klara Švenda, Lea Hrupec, Mia Sremec, Zoa Sever, Iva Marija Žganjar, Mika Galinec, Ivana Halavuk, Filipa Borščak Matić, Dunja Međurečan i Ela Skrbinšek.

Vodi ih trenerica Đurđica Zečević, uz asistenciju, kao službenog predstavnika, Gorana Rihtarića.