S utakmica Podravka - Ivanić // Foto Filip TurkU drugoj utakmici B grupe Završnice Prvanestva Hrvatske 1. HRLD za djevojke rođene 2004. godine i kasnije, što se igra u Umagu, Podravka je izgubila od Senie sa 16:12 (8:5). Poslije podne (u 17 sati) za ulazak u četvrtzavršnicu Podravka igra zadnju utakmicu prednatjecanja s Trogirkom.

S utakmica Podravka - Ivanić // Foto Filip TurkIZVJEŠTAJ HRS-a: Vrlo borbeno i igralo se gol za gol, a do prvog većeg odvajanja na +2 (5:3) odlazi Senia preko Sare Svast, a zatim preko Ive Zrilić i na 6:3. Ta se razlika nekako zadržala i do isteka 15. minute. U nastavku susreta nije bilo većih promjena u odnosu snaga na terenu. Senia je održavala stečeno vodstvo i po posljednjem sučevu zvižduku slavila 16:12. Iva Zrilić s osam golova bila je najbolja u Seniji, dok su kod Podravke najefikasnije bile Nika Dedi i Ema Đuranek svaka s po četiri gola.

S utakmica Podravka - Ivanić // Foto Filip TurkUTAKMICA 2. KOLA B GRUPE ZAVRŠNICE PH ZA DJEVOJKE 1. HRLD U UMAGU

SENIA – PODRAVKA 16:12 (8:5)

UMAG – Sportska dvorna Stella Maris

SENIA: Crnjak, Katalinić; Svast 2, Šojat, Biondić 1, L. Šolić, M. Šolić, Sučić, Barbić, Mataija, Jurčić 1, Zrilić 8, Prpić 1, Pleša 3, Rončević. STRUČNI STOŽER: Nikola Babić, Zlatko Matičić, Milan Rončević.

PODRAVKA: Sremec, Skrbinšek, Galinec; Međurečan 1, Jagustin, Halavuk, Dedi 4, Đuranek 4, Smolak, Hrupec 1, Švenda, Balaško 2, Valent, Strugar, Sever, Kovač. TRENERICA: Đurđica Zečević.S utakmica Podravka - Ivanić // Foto Filip Turk