Podravka - Lokomotiva // Foto Lena LjubićU drugom kolu završnice 1. HKRL Podravka i Lokomotiva podijelile su bodove: susret je završio neriješeno 12:12 (5:5). Podravka je ostala na 1. mjestu, jer ima bolju gol razliku, +15, Lokomotiva +4. Neodlučeno se odigrale i TVIN Virovitica – Murvica, 18:18 (7:5). Od 13 sati igraju Podravka i Zrinski, a ostale utakmice u grupi B igraju se tokom poslijepodneva.

Prednatjecanje završava sutra, u subotu, kada se nastavlja polufinalnim utakmicama. Prvo i drugoplasirane ekipe A i B grupe igrat će po sustavu A1 – B2 i A2 – B1. Pobjednice će igrati u finalu, poražene ekipe za 3. mjesto.

LENA LJUBIĆ AUTORICA JE FOTOGRAFIJA IZ UMAGA

UTAKMICA 2. KOLA GRUPE B ZAVRŠNICE 1. HKRL

PODRAVKA – LOKOMOTIVA 12:12 (5:5)

UMAG – Sportska dvorana pri OŠ Marija i Lina. Gledatelja: 50. Suci: Ivica Botičanin i Dario Rupčić (obojica Rijeka). Nadzornik HRS-a Dubravko Konjuh (Rijeka).

PODRAVKA: Kosnica, Šafar, Borac; Karlovčan 3, Popović, Franjkić, L. Šenvald 1, Franušić, Hmelina 2(2), Horvat, T. Petika 2(1), Alvir, Papac 1, Pavlović 3, Mikulčić, Mrđen. TRENERICA: Snježana Petika.

LOKOMOTIVA: Beličev; Živko 4, Curić 2, Štefanac 1(1), Kralj 1, Kapetanović, Adamić 3, Grubišić, Miholić, Selić, Andrijanić, Sertić, Ferić, Ivčić, Rajković 1. TRENER: Nenad Šoštarić.

SEDMERCI: Podravka 3(3), Lokomotiva 1(1).

ISKLJUČENJA: Podravka 10 minuta (Karlovčan, Franjkić, T. Petika, Pavlović, Mrđen), Lokomotiva 6 minuta (Ferić 2+2, Adamić).

Podravka - Lokomotiva // Foto Lena Ljubić