Umag,  Podravka 2004. službena fotografija psrvenstvaU prvoj utakmici B grupe u Umagu na Završnici prvenstva Hrvatske za djevojke rođene 2004. godine i kasnije (1. HRLD) sastav Podravke pobijedio je Ivanć sa 16:18 (7:4). U četvrtak 20. travnja Podravka igra još dvije utakmice prednatjecanja, u 10,15 sa Seniom, u 17 sati s Trogirkom.

U Umagu igraju: Mia Sremec, Dunja Međurečan, Patricia Jagustin, Ivana Halavuk, Nika Dedi, Ema Đuranek, Anja Smolak, Lea Hrupec, Klara Švenda, Ela Skrbinšek, Ema Balaško, Nika Galinec, Antea Valent, Lana Strugar, Zoa Sever i Hana Kovač.
U stručnom stožeru, uz trenericu Đurđicu Zečević, je i Filip Turk.

UTAKMICA 1. KOLA B GRUPE ZAVRŠNICE PH 1. HRLD U UMAGU

PODRAVKA – IVANIĆ 16:8 (7:4)

UMAG – Sportska dvorana Stella Maris.

PODRAVKA. Sremec, Skrbinšek, Galinec; Međurečan 2, Jagustin, Halavuk, Dedi 4, Đuranek 2, Smolak, Hrupec 1, Švenda, Balaško, Valent, Strugar 1, Sever 6, Kovač. TRENERICA: Đurđica Zečević.

IVANIĆ: Trnčić, Dasović; Pavić 2, Marić, Pa. Lešković 1, Franjić, Pe. Lešković 1, Brebić, Perišić, Leko, Duvandžija, Kovačević 3, Jambrek 1, Šafran. STRUČNI STOŽER: Tea Forko, Dora Krnjević.