Na slici veselje nakon četvrtfinala // Foto Goran RihtarićU polufinalu Završnice prvenstva Hrvatske za mlađe djevojčice rođene 2004. godine i kasnije, što se od četvrtka do nedjelje igra u Umagu, ekipa djevojčica Podravke izgubila je susret sa Splitom s 24:16 (11:10) i tako će sutra, u nedjelju u 13,30 sati, igrati utakmicu za brončane medalje, treće mjesto. Čestitke curicama na dosad učinjenom. Naše dvanaestgodišnjakinje osvjetlale su obraz kluba bez obzira na današnji i sutrašnji rezultat.

Sutra prije toga igraju se ostale utakmice za plasman.

Evo kompletnog rasporeda:

Finale Split – Rugvice

Za 3. mjesto Podravka – poraženi iz susreta Split 2010

za 5. mjesto KTC – Dugo Selo 55

Za 7. mjesto Trogirka – Ivanić

Za 9. mjesto Sesvete – Lokomotiva

Za 11. mjesto Buje – Senia

Za 13. mjesto Osijek – Liburnija Opatija

Za 15. mjesto Buzet – Belišće