Naše polufinalistkinje // Foto Goran RihtarićPodravkine djevojčice rođene 2004. godine i kasnije na Završnici prvenstva Hrvatske za mlađe kadetkinje nakon prvog mjesta u grupi A dohvatile su polufinale jutrošnjom pobjedom nad drugoplasiranim iz B grupe: Podravka – Dugo Selo 55 14:7!

Foto: Goran Rihtarić

S jutarnje šetnje // Foto Goran RihtarićIako se moraju igrati još neke utakmice, najvjerojatnije je da će u polufinalu igrati sa Splitom. Ta je utakmica na rasporedu večeras u 19,15 sati.

Na taj način djevojčice su osigurale borbu za medalje. Kakve boje ili sjaja saznat ćemo večeras.
Čestitke našim curicama. One su: Ana Smolak, Patricija Jagustin, Lana Strugar, Ema Đuranek, Nika Dedi, Rea Posavec, Klara Švenda, Lea Hrupec, Mia Sremec, Zoa Sever, Iva Marija Žganjar, Mika Galinec, Ivana Halavuk, Filipa Borščak Matić, Dunja Međurečan i Ela Skrbinšek.

Vodi ih trenerica Đurđica Zečević, uz asistenciju, kao službenog predstavnika, Gorana Rihtarića.S jutarnje šetnje // Foto Goran Rihtarić