Bjelovar - Podravka // FOTO HRSU 1. kolu B grupe Završnice PH za kadetkinje rođene 2000. i mlađe Bjelovar i Podravka odigrali su neriješeno 14:14 (9:10). Koprivničanke su igrale dobro, u 2. ligi s Bjelovarom nisu sretno prolazile, pa je ovaj rezultat – dobar rezultat.

Bjelovar - Podravka // FOTO HRSSusret je počeo izjednačeno, no prve se na +2 odvajaju igračice Bjelovara nakon dva uzastopna pogotka Lucije Starčević i Josipe Kaselj. No, Tena Petika i Elena Popović vraćaju Podravku na 5:5. Iako se Bjelovar ponovo vratio na +2 (7:5), Podravka je u idućih nekoliko minuta napravila potpuni preokret. Prvo su stigle do izjednačenja, a zatim u 18. minuti Klara Petričević zabija dva gola za vodstvo 10:8. Iako je u drugom poluvremenu Podravka podigla vodstvo na tri pogotka (12:9), Bjelovarčanke su smanjile na 12:11, a zatim u 35. minuti preko Eme Guskić stigle do izjednačenja (13:13). Tijana Teklić tri minute kasnije dovodi Bjelovar do vodstva i osigurava neizvjesnu završnicu utakmice. No, na 14:14 izjednačila je Klara Petričević i tim je rezultatom utakmica i završila, ekipe su podijelile bodove. Ivana Cindrić zabila je četiri, a Josipa Kaselj tri pogotka za Bjelovar, dok su u dresu Podravke najefikasnije bile Petričević s pet i Petika sa četiri.gola. (Izvještaj prema HRS-u)

Bjelovar - Podravka // FOTO HRSUTAKMICA 1. KOLA B GRUPE ZAVRŠNICE PH ZA DJEVOJKE

BJELOVAR – PODRAVKA 14:14 (9:10)

UMAG – Sportska dvorana Osnovne škole Marija i Lina. Gledatelja: 100.Suci: Marko Duspara i Hrvoje Rogić (Veika Gorica). Nadzornik HRS-a: Zdravko Golub (Čakovec).

BJELOVAR: Zrilić; Loborec, Guskić 2, Radičević, Karanović 1, Ivanda 2, Lovrić, Kaselj 3(3), Starčević 1, Mrak, Vojtela, Krmpotić, Cindrić 4, Nosek, Teklić 1(1), Pokopac. TRENER: Dario Obran.

PODRAVKA: Borac, Vrabec; Presek, Vuljak, Popović 2, Sikavica, Brkić, Jandrašić, Petričević 5, Franušić 2, Vrabelj, Petika 4(3), Domijan, Beljak, Kokša 1, Strahija. TRENER: Filip Turk.

SEDMERCI: Bjelovar 3(3), Podravka 3(3).

ISKLJUČENJA: Bjelovar 2 minute (Vojtela), Podravka 6 minuta (Vuljak, Popović, Petika).

Bjelovar - Podravka // FOTO HRS