Podravka - Lokomotiva // Foto Ljerka VreskTEKST // Ivo Čičin-Mašansker

FOTO // Ljerka Vresk

U prvoj utakmici A grupe na Završnici Prvenstva Hrvatske za kadetkinje, igračice rođene 2000. godine i kasnije kadetkinje Podravke svladalae su vršnjakinje Lokomotive sa 16:8 (7:5). Utakmica je igrana 2×20 minuta. U 20,30 sti u drugoj utakmici A grupe sastaju se TVIN Virovitica – Dalmatinka.

Podravka - Lokomotiva // Foto Ljerka VreskU petak ujutro u 9,30 Podravka igra s Dalmatinkom, a poslije podne od 16,30 s TVIN Viroviticom. U subotu slijedi razigravanje s ekipama C grupe u kojoj su Trogirka, Zamet, Umag i ŽRK Bjelovar. U prvoj utakmici C grupe Zamet je pobijedio Umag s25:16 (11:10). U 19,30 igraju Trogirka – ŽRK Bjelovar.

Podravka - Lokomotiva // Foto Ljerka VreskUTAKMICA A GRUPE ZAVRŠNICE KADETSKOG PRVENSTVA HRVATSKE

PODRAVKA – LOKOMOTIVA 16:8 (7:5)

UMAG – Sportska dvorana OŠ Marija i Lina.

PODRAVKA: Borac, Vrabec; Popović, Sikavica, Brkić, Delić 3, Petričević 4, Franušić 4, T. Petika 4, Kolar, Firšt, Kokša, Jandrašić 1, Bogdan. TRENERICA: Snježana Petika.

LOKOMOTIVA: Češković, Orečić; Vajdić, Vojnović, Mostarlić, Dalić 1, Banić 3, Miholić 3, Perenčević, Ivčić, Oljača, I. Škalić, M. Škalić, Tomašić. STRUČNI STOŽER: Anita Pvalenić i Iva Konjugović.Podravka - Lokomotiva // Foto Ljerka VreskPodravka - Lokomotiva // Foto Ljerka Vresk