Ivanić - Podravka // Foto HRSVeliki uspjeh ostvarile su Podravkine kadetkinje rođene 2000. godine i mlađe. U polufinalnoj utakmici Zvršnice prvenstva Hrvaatske pobijedile su prvoplasirni Ivanić iz A grupe sa 17:10 (9:5) i u nedjelju u 13 sati s Bjelovarom ili Dalmatinkom igraju finale. Utakmica će se moći pratiti uživo na www.hrs.hr. Čestitke našim djevojkama i sretno u finalu.

Ivanić - Podravka // Foto HRS(Izvještaj HRS-a) U prvom polufinalu susrele su se rukometašice Ivanića i Podravke. Krenule su vrlo motivirano obje ekipe, a obrane su bile čvrste na čelu s Podravkinom Katarinom Borac na vratima te Patricijom Hren kod Ivanića. Igralo se bez gola do treće minute kada post od pogodaka prekida Podravka za početno vodstvo, ali je Ivanić ubrzo izjednačio i tako se igralo sve do 12. minute. Uvukla se nervoza kod Ivanića koji je zaredao greške, a Podravka je to iskoristila prvo za seriju 3-0, a potom za dva uzastopna gola i pobjegla na +4 (8:4). S jednakom su prednošću koprivničke Kokice i otišle u svlačionicu (9:5).

Ivanić - Podravka // Foto HRSIvaniću se nastavila crna rupa i početkom drugog poluvremena u kojoj je Podravka uspjela pobjeći na +5 (13:7) u 26. minuti. Zvao je trener Goran Bobić minutu odmora kako bi presložio redove Ivanića, no jedino je Ana Malec u nekoliko navrata došla do gola. Podravka je održavala stečenu prednost iako se Ivanić borio do zadnje minute uz dobre obrane Hren. Na kraju je Podravka slavila sa 17:10 i tako se plasirala u finale.

Katarina Borac, Ivanić - Podravka // Foto HRSPOLUFINALNA UTAKMICA ZAVRŠNICE PH KADETKINJA ROĐENIH 2000/2001.

IVANIĆ – PODRAVKA 10:17 (5:9)

UMAG – Sportska dvorana Osnovne škole Marija i Lina. Gledatelja: 100. Suci: Luka Šipoš (Trnovica Bartolovečka) i Marko Zeko (Šenkovec). Nadzornik HRS-a: Vlado Živolić (Rovinj).

IVANIĆ: Ivanković, Hren; Kinderman 2, Juren, Lisica, Malec 3, Magdić, Janjanin, Pejić, Abramović 2, Mihalj, Vidović, Krajpl 2, Barišić 1, Tučkorić. TRENER: Goran Bobić.

PODRAVKA: Borac, Vrabec; Presek, Vuljak 4, Popović, Sikavica, Brkić 1, Jandrašić, Petričević 4, Franušić 4, Vrabelj, Petika 4, Domijan, Beljak, Kokša, Strahija. TRENER: Filip Turk.

SEDMERCI: Ivanić 3(1), Podravka 0.

ISKLJUČENJA: Ivanić 4 minute (Kinderman, Vidović), Podravka 4 minute (Popović 2+2).

Rezultat B grupe prednatjecanja

1. kolo
Lokomotiva – Trogir 58 21:13
Bjelovar – Podravka 14:14

2. kolo
Podravka – Lokomotiva 16:13
Metković – Bjelovar 11:22

3. kolo
Podravka – Trogir 58 20:13
Lokomotiva – Bjelovar 14:19

4. kolo
Trogir 58 – Metković 19:14
Metković – Podravka 14:22

5. kolo
Bjelovar – Trogir 58 15:10
Lokomotiva – Metković 17:11

 Ivanić - Podravka // Foto HRS