Lino i Tvin naastupaju u UmaguOd 8. do 11. ožujka u sportskoj dvorani Osnovne škole Marija i Lina u Umagu igrat će se Završnica prvenstva Prve hrvatske kadetske lige za djevojke rođene 2000. i kasnije. Nastupit će 12 ekipa, među njima i ekipa Podravke predvođena trenerom Filipom Turkom i službenom predstavnicom Ljerkom Vresk. Podravka je smještena u B grupu prednatjecanja u kojoj su i Lokomotiva, ŽRK Bjelovar, Trogir 58 i Metković.

U A grupi su koka, Ivanić, Sesvete, TVIN i Dalmatinka.

Raspored Podravkinih utakmica u prednatjecanju:

Četvrtak, 8. ožujka

18,00 Bjelovar – Podravka

Petak, 9. ožujka

9,00 Podravka – Lokomotiva

13,00 Podravka – Trogir 55

Subota, 10. ožujka

9,30 Metković – Podravka

Kompletan raspored pogledatje na https://www.rk-podravka.hr/zivot-kluba/najave/details/870-zavrnica-2000-godite–turnir-u-umagu.html

POPIS PODRAVKINIHA IGRAČICA ZA ZAVRŠNICU 1. HKRL DJEVOJKE

Katarina Borac, Nika Presek, Hannah Vuljak, Elena Popović, Ana Sikavica, Lana Brkić, Lucija Jandrašić, Klara Petričević, Lea Franušić, Gabriela Vrabec, Lana Vrabelj, Tena Petika, Vita Domijan, Elena Beljak, Klara Kokša, Nika Strahija.

Kretanje rezultata i sve informacije možete pratiti na
http://hrs.hr/natjecanja-2/zavrsnice-ph/1-hkrl-djevojke-rodene-2000-i-mlade/


Finalna utaakmica u nedjelju bit će prenošena uživo na www.hrs.hr