Mlađe kadetkinje Podravke u Umagu // Foto Hrvatski rukometni portalPodravkine mlađe kadetkinje rođene 2000. godine i kasnije, odlično su počele na završnici Prvenstva Hrvatske, što se do četvrtka igra u Umagu. U prvoj utakmici u grupi pobijedile su Trogirku s 18:14 (9:8). U drugom susretu grupe A Zamet je pobijedio Dugo Selo 55 s 29:12 (15:7), pa su Podravka i Zamet blizu prolaska u krug osam najboljih.

Podravka u Umagu igra u sastavu: Leticija Krstanović, Klara Kokša, Klara Petričević, Ana Sikavica, Lana Galinec, Elena Popović, Lucija Jandrašić, Lana Brkić, Gabriela Vrabec, Nika Presek, Tena Petika, Viktorija Šestak, Katarina Borac, Ines Kolar, Patricija Firšt, Tamara Bogdan.

Trenerica je Đurđica Zečević, a službeni predstavnik Marin Zečević

U utorak su na rasporedu preostala dva kola u grupi. Podravka u 12 sati igra sa Zametom, a u 18,30 sati igraju Dugo Selo 55 – Podravka.

Više o prvenstvu na: http://www.hr-rukomet.hr/novost.php?novost_id=4192&n=POCELA%20ZAVRSNICA%20MLADJIH%20KADETKINJA