PODRAVKA-4-2004-2005U Umagu će se od četvrtka 19. svibnja do nedjelje 22. svibnja odigravati Završnica prvenstva Hrvatske za mlađe djevojčice rođene 2004. godine i mlađe. Sudjeluje 16 ekipa, među njima i Podravka koju će voditi trenerica Đurđica Zečević i službeni predstavnik Goran Rihtarić.

U Umag putuje ovih 16 igračica: Ana Smolak, Patricija Jagustin, Lana Strugar, Ema Đuranek, Nika Dedi, Rea Posavec, Klara Švenda, Lea Hrupec, Mia Sremec, Zoa Sever, Iva Marija Žganjar, Mika Galinec, Ivana Halavuk, Filipa Borščak Matić, Dunja Međurečan i Ela Skrbinšek.

Prednatjecanje je u četiri grupe.

Grupa A: Sesvete, Belišće, Trogirka, Podravka

Grupa B: Dugo S elo 55, Split 2010, Buzet, Senia

Grupa C: Split, Rugvica, Buje, Opatija Liburnija

Grupa D: KTC, Lokomotiva, Osijek, Ivanić

U prednatjecanjeu raspored Podravkinih djevojčica je ovakav:

Četvrtak 19. svibnja

15,00 Sesvete – Podravka

Petak, 20. svibnja

9,30 Trogirka – Podravka

17,45 Belišće – Podravka

Razigravanja su od subote 21. svibnja od 9,30 sati, a utakmice za konačni poredak igraju se u nedjelju 22. svibnja od 9,00 do finalne koja počinje u 14,15.