Djevojčice 1998. - Podravka 4U Labinu, od 26. do 29. svibnja, igra se završnica državnog prvenstva za djevojčice rođene 1998. godine i mlađe. U konkurenciji 15 ekipa nastupaju i Podravkine djevojčice.

Za Podravku igraju: Lena Ljubić, Korina Karlovčan, Paula Domijan, Lara Šaško, Karla Franjkić, Ana Benotić, Leonarda Šenvald, Lucija Mlinarić, Ivona Mrđen, Tea Hmelina, Iva Šafar, Magdalena Horvat, Ena Kukić, Nina Alvir i Stela Telic. Trenerica Snježana Petika, pomoćnica Đurđica Zečević.

Igra se 2 x 15 minuta, a prednatjecanje se odvija u dvije grupe od po pet ekipa. Grupa A: Vranjic Solin, Podravka Koprivnica, Sesvete Zagreb, Muravica Crikvenica, Pitomača. Grupa B: Hoteli Makarska, Vinodol Novi Vinodolski, Zrinski Čakovec, Karlovac, Omišalj. Grupa C: Sinj, Liburnija, Tvin TC, Rudar, Arena,

Raspored Podravke

Četvrtak, 26. svibnja u 12 sati Podravka – Pitomača, u 19 sati Vranjic – Podravka.

Petak, 27. svibnja u 16,45 sati Podravka – Sesvete.

Subota, 28. svibnja u 12 sati Murvica – Podravka.

Od 16 sati u subotu je razigravanje ekipa, kao i u nedjelju 29. svibnja od 8,30 sati. Natjecanje završava finalnom utakmicom u 16 sati.