Od 4. do 7. travnja u sportskim dvoranama u Bujama i Stella Maris u Umagu odigrava se Završnica prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2000. godine i kasnije (mlađe kadetkinje). Sudjeluje 12 ekipa podijeljenih u četiri prednatjecateljske skupine. Podravkine mlađe kadetkinje u D skupini su s Petason Vranjicom, TVIN-om i Murvicom. Braniteljice naslova od prošle godine rukometašice su Petason Vranjica.

Raspored Podravke u skupini D u Umagu i Bujama

4. travnja u Umagu u 19,00 Podravka – Petason Vranjic

5. travnja u Bujama u 11,00 TVIN Virovitica – Podravka

5. travnja u Umagu u 18,00 Podravka – Murvica

U Podravkinoj grupi TVIN Virovitica – Murvica 13:15

Posljednji dan završnice moći ćete pratiti na Youtube kanalu HRS-a.

Ostale grupe: A – Lokomotiva, Darda, Hoteli Makarska, Đakovo, B – Radnik, Trogir 58, Udarnik, Zamet, C – Sesvete, Liburnija, Multinorm Cerna, Sinj.