Rukometašice Podravka Vegete su se u ponedjeljak nakon kratke blagdanske pauze vratile treninzima. U ovom tjednu očekuju ih čak tri utakmice i to dvije u prvenstvu i četvrtfinale hrvatskog Kupa za žene. Dvije će se odigrati na gostovanju pa već u srijedu 7. travnja ekipa putuje u Crikvenicu gdje je na rasporedu ogled 14. kola 1.HRL za žene s Murvicom. Utakmica će se odigrati u Gradskoj sportskoj dvorani u Crikvenici s početkom u 19 sati, a sudit će ju sudački par Grubor-Žepčan. Delegat HRS-a bit će Vlado Živolić. Vrijedi spomenuti kako će ekipa prenoćiti i već u četvrtak s početkom u 20 sati odigrati utakmicu četvrtfinala hrvatskog Kupa za žene protiv Zameta. Za vikend, točnije u subotu, na rasporedu je utakmica sa Sinjom na domaćem terenu. Sinj će tako u Koprivnici biti domaćin 21. kola 1.HRL za žene s početkom u 18 sati. Podravka Vegeta je u ovom trenutku prva s ukupno 36 bodova, bez izgubljene utakmice u hrvatskom prvenstvu te hrabro ide prema ispunjenju ovogodišnjeg cilja, dvostrukoj kruni.

Foto: Ivan Brkić