S otvorenja turnira // Foto Hrvatski rukometni portalU utorak navečer završena su natjecanja po grupama na završnici Prvenstva Hrvatske za mlađe kadetkinje, rukometašice rođene 2000. godine i kasnije. Podravkine djevojke osvojile su prvo mjesto u A grupi i u srijedu u 9 sati igraju četvrtfinalnu utakmicu s Lokomotivom koja je drugoplasirana u B grupi. Pobjednice će igrati u polufinalu, a poražene za plasman od 5. do 8. mjesta.

U utorak je Podravka odigrala dvije utakmice i u obje je pobijedila. U podne su pobijedila glavnog konkurenta u grupi Zamet s 18:17 (11:8), a navečer Dugo Selo 55 s 19:30 (6:17).