Rukometašice Podravke 2 Lino upisale su još jednu pobjedu u 15. kolu 2. HRL Sjever za žene, ovoga puta protiv Pitomače na domaćem terenu. Konačan rezultat napete utakmice s velikim brojem pogodaka bio je 35:31, poluvrijeme 19:19.

Prvih deset minuta veću inicijativu imaju domaće igračice koje su uglavnom bile u vodstvu do 10. minute kada ekipa iz Pitomače dolazi do izjednačenja za 7:7. Do sredine poluvremena domaća ekipa stavlja u višu brzinu i odlazi na +4 za 12:8. Gošće do novog izjednačenja dolaze u 20. minuti i do kraja poluvremena vodi se borba gol za gol te ekipe na odmor odlaze u egalu s rezultatom 19:19.

U drugom poluvremenu u prvih 15 minuta i dalje tijesna borba, a nakon toga domaća ekipa Podravke 2 Lino ističe svoju kvalitetu i povećava realizaciju u napadu te Rumek postiže još jedan pogodak za velikih +5 29:24. Ostaju na sigurnoj rezultatskoj distanci do kraja susreta i upisuju pobjedu 35:31 i nova dva boda. U ovoj su utakmici najbolje pojedinke bile Megerle s 10, Strugar s 9 i Magdalena Rumek sa 7 pogodaka.

Napomenimo i kako je cure s tribina bodrio velik broj navijača, uglavnom roditelja koji itekako podržavaju naše mlade snage na svim utakmicama.

Podravka 2 Lino: Galinec;Međurečan 6, Megerle 10, Strugar 9,Zvonar, Stručić 2, Marijanović, Rumek 7, Horvat, Djudja, Javorić 1, Canjuga, Markić.