AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. SRETAN DAN ANTIFAŠISTIČKE BORBE
  3. MEGERLE,GALINEC I STRUGAR NA POPISU ZA SLJEDEĆU REPREZENTATIVNU AKCIJU
  4. PET MLAĐIH KADETKINJA PODRAVKE NA POPISU ZA SLJEDEĆE REPREZENTATIVNO OKUPLJANJE
  5. STIŽE POJAČANJE NA LIJEVOM KRILU, U DRESU PODRAVKA VEGETE OD NOVE SEZONE I ANDREA ŠIMARA
  6. NOVO IME U STRUČNOM STOŽERU PODRAVKA VEGETE JE I TRENER VRATARA IVAN STEVANOVIĆ
22 lipnja, 2022
SRETAN DAN ANTIFAŠISTIČKE BORBE

Svim navijačima, simpatizerima i građanima Republike Hrvatske želimo sretan Dan antifašističke borbe.

13 lipnja, 2022
MEGERLE,GALINEC I STRUGAR NA POPISU ZA SLJEDEĆU REPREZENTATIVNU AKCIJU

Izbornik hrvatske ženske kadetske selekcije Nenad Smiljanec pozvao je 22 igračice na završne pripreme 1.faze u Delnicama koje će se održati od 1.7.-10.07.2022. godine. Iz redova RK Podravke ovom će se okupljanju pridružiti Nika Galinec, Lana Strugar, Tena Megerle. Dodajmo i kako su to pripreme za Svjetsko prvenstvo koje će se održati u Sjevernoj Makedoniji…

10 lipnja, 2022
PET MLAĐIH KADETKINJA PODRAVKE NA POPISU ZA SLJEDEĆE REPREZENTATIVNO OKUPLJANJE

Izbornik mlađe ženske kadetske reprezentacije Vedran Krkač objavio je popis igračica i pozvao ih na zajedničke treninge u Kamp HRS-a u Zadru od 28. lipnja do 4. srpnja 2022. godine. Na popisu se nalazi 28 igračica, uz još sedam njih na listi pričuva, od kojih neke mogu biti pozvane naknadno ukaže li se potreba.   Višegodišnja…

7 lipnja, 2022
STIŽE POJAČANJE NA LIJEVOM KRILU, U DRESU PODRAVKA VEGETE OD NOVE SEZONE I ANDREA ŠIMARA

Novo lice u redovima Podravka Vegete je i mlada talentirana reprezentativka Hrvatske Andrea Šimara. Posljednje četiri sezone bila je igračica zagrebačke Lokomotive s kojom je u aktualnoj sezoni podigla prvenstveni pehar dok je u sezoni 2020./2021. s istom ekipom osvojila trofej i u hrvatskom Kupu za žene. Igrala je s Lokomotivom i finale Challenge Kupa…

3 lipnja, 2022
NOVO IME U STRUČNOM STOŽERU PODRAVKA VEGETE JE I TRENER VRATARA IVAN STEVANOVIĆ

Trener Željko Babić se službeno predstavio igračicama koje će voditi od nove sezone te su napravljeni uvodni treninzi nakon kojih ekipa odlazi na zasluženi odmor. Na čelu stručnog stožera bit će novi trener Željko Babić, a ostatak stručnog tima činit će i dalje pomoćni trener Antonio Pranjić, kondicijski trener Nikola Golub, fizioterapeutkinja Asja Cestar te…

2 lipnja, 2022
U NOVOJ SEZONI RK PODRAVKA VEGETA POD VODSTVOM STRATEGA ŽELJKA BABIĆA//,,Zajedničkim radom i suradnjom nastojat ćemo biti bolji i uspješniji.”

U sezoni 2022./2023. klupu RK Podravke Vegete preuzet će poznato igračko i trenersko ime hrvatskog rukometa Željko Babić Svoju igračku karijeru je sa 10 godina započeo u RK PIK Opuzen. U razdoblju od 1990.-2004. godine nastavio je svoj rukometni put u nekoliko poznatih domaćih muških rukometnih klubova (RK Zagrebu, RK Metkoviću i RK Zadru). Dio…

27 svibnja, 2022
OPROŠTAJ OD SEZONE UZ POBJEDU NA DOMAĆEM TERENU I EMOTIVAN OPROŠTAJ OD IGRAČICA I TRENERA

Rukometašice Podravka Vegete odigrale su i posljednje prvenstveno kolo na domaćem terenu protiv varaždinske Koke i upisale rutinsku pobjedu za kraj rezultatom 42:24, poluvrijeme 24:14. Danas su priliku dobile i mlađe igračice koje su u potpunosti opravdale povjerenje trenera Gorana Mrđena i rezultat ni u jednom trenutku nije bio doveden u pitanje. Uoči početka utakmice…

26 svibnja, 2022
U POSLJEDNJOJ UTAKMICI SEZONE PODRAVKA VEGETA ĆE UGOSTITI KOKU

Rukometašice Podravke Vegete će u petak 27. svibnja odigrati i posljednju utakmicu ove sezone i to na domaćem terenu protiv varaždinske Koke. Utakmica 26.kola 1.HRL za žene će se odigrati u Sportskoj dvorani Josip Samaržija-Bepo s početkom u 17.00 sati. Bit će to ujedno i prilika da neke od igračica po posljednji puta vidite u…

31 svibnja, 2022
IZVJEŠTAJ SA ZAVRŠNICE PRVENSTVA HRVATSKE U-12 GDJE SU PODRAVKINE DJEVOJČICE OSVOJILE 9. MJESTO

Rukometno prvenstvo Hrvatske za mlađe uzraste zaključeno je nastupom naših djevojčica U-12 na Završnici u Poreču.Naša ekipa svrstana je u grupu „D“ i zabilježila je 1 pobjedu (Sinj) i 2 poraza (Rudar ;Sesvete) i kao trećeplasirana ekipa ostala u borbi za plasman od 9-12 mjesta. U tim utakmicama izborene su pobjede u ogledima sa sva…

25 svibnja, 2022
VELIKA ZAVRŠNICA PRVENSTVA HRVATSKE ZA NAJMLAĐE RUKOMETAŠICE PODRAVKE//Zečević: ”Želja nam je što bolji plasman”

U četvrtak 26. svibnja Podravkine djevojčice U-12 putuju u Poreč gdje se do 29. svibnja održava Završnica Prvenstva Hrvatske za igračice godišta 2009. i mlađe. Utakmice će se igrati u dvoranama Veli Jože i Finida u Poreču. Naše su se djevojčice koje su u ovoj sezoni nastupale kao Podravka 4, kroz natjecanje u 1.HRL –…

5 svibnja, 2022
Podravkašice na Završnici Prvenstva Hrvatske 1.HRL U-14 u Poreču

Već tradicionalno početak mjeseca svibnja znači i početak vrhunca rukometne sezone kad oči svih zaljubljenika i prijatelja hrvatskog rukometa gledaju prema Poreču. Nakon Završnice 1. HRL U 16 (Ž) koja je odigrana ranije u travnju, vrijeme je da porečkim dvoranama kroz cijeli svibanj ponovno odjekuju rukometna zbivanja. Prva na redu je Završnica 1. HRL U14…

2 svibnja, 2022
PODRAVKA 2 LINO ZAVRŠILA SEZONU NA ODLIČNOM 2. MJESTU U 2.HRL SJEVER//Smiljanec: ”Malo je reći da sam ponosan”

Rukometašice Podravke 2 Lino su u proteklom tjednu te u vikendu koji je iza nas odigrale svoje posljednje dvije utakmice 2.HRL sjever u ovoj sezoni te upisale pobjedu u Baranji i utakmici s Brodom. S obzirom da su u tri dana odigrane obje utakmice trener Nenad Smiljanec objedinio je izjave za kraj čime ćemo i…

23 travnja, 2022
Mlađe kadetkinje osvojile sjajno drugo mjesto na Mediteranskom prvenstvu u Crnoj Gori

Mlađe kadetkinje su na svojem prvom službenom natjecanju u potpunosti oduševile i napravile čudesan rezultat te osvojile drugo mjesto. Iako je Hrvatska u polufinalu 15. Mediteranskog prvenstva u Podgorici poražena od Rumunjske 18:15 danas su se borile za brončanu medalju s Turskom te uz uvjerljivu pobjedu stiže još jedna vijest, a to je da odlukom…

21 travnja, 2022
Mlađe kadetkinje bez obzira na dva današnja poraza u polufinalu Mediteranskog prvenstva

Trećeg dana natjecanja na Mediteranskom prvenstvu u Podgorici mlađa kadetska hrvatska ženska reprezentacija doživjela je dva poraza. U jutarnjem dijelu programa naše mlade rukometašice poražene su od Rumunjske 21:12, a poslije podne su izgubile i od domaćina Crne Gore 18:15. Tako je Hrvatska zauzela 3. mjesto u glavnoj skupini i sutra će u polufinalu igrati…

21 travnja, 2022
MLADE NADE ODIGRALE 4. KOLO 1.HRL U-12

Danas smo opet osjetili malo dječje radosti u Koprivnici gdje je odigrano 4. kolo 1.HRL U-12, a u skupini A puno su jače i iskusnije bile ekipe Radnika i Đurđevca. Naše djevojčice još skupljaju iskustvo i ovo su im prve ozbiljnije utakmice te nedostaje iskustva i sigurnosti no napredak je vidljiv. Isto tako se vidi…

18 travnja, 2022
MLAĐE KADETKINJE MEDITERANSKO PRVENSTVO OTVORILE S DVIJE POBJEDE I VODEĆIM MJESTOM U SKUPINI B

U Podgorici je počelo 15. Mediteransko prvenstvo u rukometu za mlađe kadetkinje. Ždrijeb je Hrvatsku smjestio u skupinu B zajedno sa Slovačkom,  Grčkom i Turskom. Prvog dana natjecanja naše mlade rukometašice (rođene 2006. godine i mlađe), imale su dva nastupa i ostvarile dvije vrlo lijepe pobjede, i nakon prvog dana natjecanja nalaze se na vodećoj…

15 travnja, 2022
RUKOMETAŠICE PODRAVKE UVJERLJIVO SVLADALE BROD I NAPRAVILE KORAK NAPRIJED PREMA ZAVRŠNICI U POREČU

Nakon što su se brončane kadetkinje vratile s državne završnice na redu su djevojčice koje se u ovoj sezoni natječu u 1.HRL U-14, a koje vodi trenerica Snježana Petika. Naše mlade podravkašice za plasman na ovogodišnju završnicu moraju proći kvalifikacije sa ŽRK Brodom. Put su otvorile uvjerljivom pobjedom 34:23 na domaćem terenu gdje je ekipu…

25 svibnja, 2022
VELIKA ZAVRŠNICA PRVENSTVA HRVATSKE ZA NAJMLAĐE RUKOMETAŠICE PODRAVKE//Zečević: ”Želja nam je što bolji plasman”

U četvrtak 26. svibnja Podravkine djevojčice U-12 putuju u Poreč gdje se do 29. svibnja održava Završnica Prvenstva Hrvatske za igračice godišta 2009. i mlađe. Utakmice će se igrati u dvoranama Veli Jože i Finida u Poreču. Naše su se djevojčice koje su u ovoj sezoni nastupale kao Podravka 4, kroz natjecanje u 1.HRL –…

21 travnja, 2022
Mlađe kadetkinje bez obzira na dva današnja poraza u polufinalu Mediteranskog prvenstva

Trećeg dana natjecanja na Mediteranskom prvenstvu u Podgorici mlađa kadetska hrvatska ženska reprezentacija doživjela je dva poraza. U jutarnjem dijelu programa naše mlade rukometašice poražene su od Rumunjske 21:12, a poslije podne su izgubile i od domaćina Crne Gore 18:15. Tako je Hrvatska zauzela 3. mjesto u glavnoj skupini i sutra će u polufinalu igrati…

18 travnja, 2022
MLAĐE KADETKINJE MEDITERANSKO PRVENSTVO OTVORILE S DVIJE POBJEDE I VODEĆIM MJESTOM U SKUPINI B

U Podgorici je počelo 15. Mediteransko prvenstvo u rukometu za mlađe kadetkinje. Ždrijeb je Hrvatsku smjestio u skupinu B zajedno sa Slovačkom,  Grčkom i Turskom. Prvog dana natjecanja naše mlade rukometašice (rođene 2006. godine i mlađe), imale su dva nastupa i ostvarile dvije vrlo lijepe pobjede, i nakon prvog dana natjecanja nalaze se na vodećoj…

29 ožujka, 2022
GIMNAZIJALKAMA BRONČANA MEDALJA NA DRŽAVNOJ ZAVRŠNICI ZA SREDNJE ŠKOLE

Učenice Gimnazije Fran Galović su kako smo već i pisali izborile državnu završnicu srednjih škola u Poreču gdje su se plasirale nakon što su spretno pobijedile svu konkurenciju na međugradskoj i županijskoj razini. Po dolasku u Poreč najprije su ih čekale izrazito teške utakmice u skupini sa Sesvetama i Labinom gdje su se cure uspjele…

28 veljače, 2022
OKUPILE SE SENIORKE, SLIJEDE IM KVALIFIKACIJSKI SUSRETI S FRANCUSKOM

Hrvatska ženska seniorska reprezentacija okupila se prijepodne u Zagrebu i nakon antigen testiranja, odnosno kraćeg druženja s novinarima, produžila put do Preloga. Pred njom su dva kvalifikacijska susreta protiv Francuske za Europsko prvenstvo 2022. godine koje će zajednički organizirati Slovenija, Crna Gora i Sjeverna Makedonija.   Prvi susret na rasporedu je u četvrtak 03. ožujka…

28 veljače, 2022
PRVO OKUPLJANJE MLAĐIH KADETKINJA, IZ PODRAVKE POZVANO ČAK PET IGRAČICA

Izbornik hrvatske ženske mlađe kadetske reprezentacije Vedran Krkač okupio je jutros u Zagrebu tu reprezentaciju i odmah nakon antigen testiranja s njom produžio do Donjeg Kraljevca, gdje će boraviti sljedeći tjedan dana. To je prvo okupljanje te generacije uopće pa je stoga na popisu čak 28 igračica. U odnosu na osnovni poziv dvije su promjene….

28 veljače, 2022
OKUPILA SE I KADETSKA REPREZENTACIJA, A NA FIKSNOM POPISU IZVORNIKA SMILJANCA PODRAVKINE STRUGAR I MEGERLE

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija okupila se danas u Zagrebu, i nakon antigen testiranja u Trofejnoj dvorani Hrvatskog rukometnog saveza produžila do Đurđevca. Izbornik Nenad Smiljanec i njegov stručni stožer, tu će s reprezentacijom boraviti sljedećih osam dana, trenirati, ali i odigrati dvije  prijateljske utakmice protiv Srbije. Prva je na rasporedu u petak 04. ožujka u 18.30,…

28 veljače, 2022
Juniorke: Prvo okupljanje uz dva prijateljska susreta

Hrvatska ženska juniorska reprezentacija okupila se danas u Zagrebu, i nakon antigen testiranja koje je uobičajeno u posljednje dvije godine, od kada vlada korona, produžila put do Ivanić Grada. Tu će provesti sljedećih osam dana u zajedničkom treningu, ali će skoknuti i do Mađarske gdje će odigrati dva prijateljska susreta protiv te reprezentacije u Balatonboglaru. Oni…

28 veljače, 2022
IZVRŠNI ODBOR EHF-A NA IZVANREDNOM SASTANKU DONIO VAŽNE ODLUKE

Reprezentacije Ruske Federacije i Bjelorusije kao i njihovi timovi suspendirani do daljnjega! Uzimajući u obzir ratno stanje u Ukrajini izazvano invazijom Ruske Federacije i nedavne preporuke Međunarodnog olimpijskog odbora, Izvršni odbor Europske rukometne federacije sastao se na izvanrednom sastanku u ponedjeljak u večernjim satima. Članovi Izvršnog odbora EHF-a (13) raspravljali su o stavovima nacionalnih federacija,…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

svibanj 2022
P U S Č P S N
« tra    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

1. HRL žene

View all
N.EkipaUPNIB
1Lokomotiva Zagreb26250150
2Podravka Vegeta26240150
3Bjelovar26180836
4Dalmatinka26160832
5Dugo Selo '55261601032
6Split '2010261511031
7Sesvete261401228
8Koka261121324
9Umag26921520
10Zrinski26921519
11Osijek26911619
12Trogir 5826502110
13Zelina2622226
14Trešnjevka2631225

SPONZORI

 
 

Himna kluba

Kup je naš-Poreč 2022.